Конкурс на одержання субгранту: Програма mini-MBA для жінок-фермерів/підприємців

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) планує надати субгрант українському навчальному закладу, громадській організації або бізнес-асоціації для сприяння економічному зростанню та процвітанню сільських громад України шляхом розробки та реалізації освітньої програми для жінок-фермерів і недостатньо представлених груп населення, як-от студентів і молоді, літніх людей, людей з особливими потребами (людей із інвалідністю), внутрішньо переміщених осіб у сільській місцевості, ветеранів антитерористичної операції (АТО) і національних меншин у сільській місцевості.

МЕТА ЗАПИТУ:

 Цілі цього субгранту:

– надати можливість отримати професійну післядипломну бізнес-освіту,

– підвищити продуктивність і операційну досконалість сільськогосподарських мікро-, малих і середніх підприємств (ММСП), якими керують жінки та інші зазначені вище недостатньо представлені групи населення,

– підвищити обсяги виробництва та продажу продукції, що відповідає міжнародним стандартам якості та безпечності, та

– впровадити до їхньої діяльності найкращі міжнародні практики ведення агробізнесу.

Проект AГРО заохочує заявки від організацій, які відповідають вищезазначеним критеріям прийнятності та демонструють наступне:

  • Заявник повинен бути зареєстрованим в Україні, офіційно заснованим навчальним закладом, громадською організацією або бізнес-асоціацією, що має добру репутацію та визнається відповідними українськими органами влади і дотримується всіх чинних положень цивільного та податкового законодавства.
  • Заявник повинен мати щонайменше 7-річний досвід реалізації проектів, подібних до проектів, передбачених у рамках цього субгранту, а також досвід підтримки діяльності підприємств агробізнесу та навчання/консультування.
  • Заявник повинен володіти необхідними для реалізації субгранту технічними ресурсами (приміщеннями, обладнанням тощо), забезпечити доступ для людей з інвалідністю і дотримуватися вимог місцевих карантинних обмежень.
  • Працівники, призначені для виконання діяльності в рамках цього субгранту, повинні володіти всіма необхідними сертифікатами та ліцензіями, що вимагаються місцевими законами та правилами.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Проект АГРО проведе передзаявочний on-line семінар 11 лютого 2021 р. з 10.00 до 12.00 години за київським часом. Зацікавлені заявники, які відповідають наведеним у Розділі III ЗПЗ № 22 критеріям прийнятності та бажають взяти участь у цьому семінарі, повинні підтвердити свою участь, надіславши ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону до 09 лютого 2021 р. на адресу agro.subawards@chemonics.com з посиланням у темі листа на RFA № 22.

Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) слід подавати в електронному форматі на нижчезазначену адресу електронної пошти з посиланням на RFA №22. Заявки повинні бути подані не пізніше 18:00 за місцевим часом 22 лютого 2021 р. на адресу: agro.subawards@chemonics.com.

Усі питання щодо ЗПЗ №22 просимо надсилати на ім’я менеджера відділу субгрантів і контрактів Ігоря Лазаренка, на електронну адресу: agro.subawards@chemonics.com з посиланням на RFA № 22 у темі листа.

Повний опис технічного завдання, додатки та інструкцій щодо підготовки та подання заявок наведені у Запиті на подання заявок на одержання субгранту (RFA/ЗПЗ) №22 за посиланням: AGRO RFA-22_MINI MBA_FINAL Annex A_C_D_RFA-22_ukr Annex B_RFA-22_ukr