В переддень початку весняно-польових робіт, розширюємо фінансові можливості аграріям!
Якщо Ви юридична особа, зареєстровані та здійснюєте господарську діяльність в громаді. У Вас є земельна ділянка, більша за 1 гектар і Ви плануєте зайнятися сільським господарством, проте ще не визначили свою нішу, пропонуємо обрати із запропонованих сільськогосподарських культур.
![](/storage/news/447cd9e3-df69-4770-8e5b-f15273f34f93.jpg)
![](/storage/news/246a0270-20f0-4473-bf65-277fa228bd02.jpg)
![](/storage/news/fedf0888-b1e3-415a-bfe5-a03c0f980a99.jpg)
За вирощування малопоширених культур в громаді Ви отримаєте 5000 грн на гектар таких посівів
Що потрібно?
Придбати насіння/садивний матеріал у суб’єктів насінництва та розсадництва, яким надано право вирощувати та реалізовувати насіння, або садивний матеріал.
Посіяти/посадити, забезпечити догляд посівів з оформленням супутніх документів (форми державного статистичного спостереження № 4-сг, форма ВЗСГ-4).
Подати заяву, копії установчих документів та копії інших підтверджуючих документів, визначених Порядком надання фінансової підтримки за вирощування малопоширених сільськогосподарських культур.
Куди і коли подавати
В Управління економіки Хмельницької міської ради до 15 жовтня поточного року!
Більше інформації, щодо надання фінансової підтримки: https://cutt.ly/48SYnA8
Або за телефоном: 76-44-26
#ПАР#сільськегосподарство#аграрії#фінансовапідтримка#рослинництво
![](/storage/news/32221a35-4086-415d-9ec0-c9c833e7a348.jpg)