Вчора у міста Хмельницького з’явився новий побратим із Туреччини – місто Ефелер⠀
В укладеній Угоді передбачено можливість співпраці бізнесу, участі у виставках, експорт та імпорту аграрної продукції, текстилю, тканин, металів, сталі …
Також угода передбачає:
- обмін освітянськими і учнівськими делегаціями;
- співпрацю в культурній, спортивній сферах, туризмі.
Довідково: в Ефелері Айдин проживає майже 300 тисяч мешканців. Місто із багатовіковою історією, пам’ятками античної і римськоі культури. Місто активно розвиває переробку аграрної продукції, є лідером із постачання інжиру, оливок, оливкової олії, абрикосів, сухофруктів, тканин, текстилю, запчастин до сільськогосподарської техніки.
![](/storage/news/6d66cf28-4b69-4570-91e6-fbf366dd336f.jpg)
![](/storage/news/f2585414-3e27-401b-8730-b5ddb7d64e64.jpg)