Шановні пасічники, вітаємо Вас із професійним святом!
Бджолярів з давніх-давен шанували на українській землі. Протягом сторіч виготовлення меду з кропіткого ремесла перетворилося на справжнє мистецтво. Його секрети відкриваються лише дбайливим і працьовитим
Плідної Вам співпраці, щедрого медозбору, хай здійснюються Ваші мрії та надії, а на столі, щоб завжди був мед, як символ добробуту і здоров'я.
![](/storage/news/de19f36f-8672-4d71-83f8-3c1eae44d79c.jpg)