РОЗПОДІЛ КОШТІВ ДЕРЖАВНОГО ФОНДУ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

ПО ФАКТУ НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ:

ВАЖЛИВО!

1) фінансуються з Державного Фонду Регіонального Розвитку здійснюється, лише проектів від 5 млн.грн.

Відповідні зміни внесено до постанови КМУ №196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» постановою КМУ №574 від 18 липня 2018 року. Від 5 млн грн - для проектів нового будівництва, реконструкції, капремонту та переоснащення, від 1 млн грн - для інших проектів, наприклад, закупівля шкільних автобусів тощо.

2) На 1 засіданні НОВОЇ регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку,що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку буде затверджено ТЗ (напрямки / галузева спрямованость на фінансування) НАМ ВАЖЛИВО АБИ В ПЕРЕЛІКУ НАПРЯМКІВ БУВ НАШ НАПРЯМОК! А КОНКРЕТНІШЕ – НАЗВА НАПРЯМКУ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ В РЕГІОНІ СПІВЗВУЧНА З НАШОЮ НАЗВОЮ В ЕКСПЕРТ. ДОКУМЕНТАЦІЇ .

3) ПРАВИЛЬНО ПОДАТИ ПРОЕКТ НА САЙТ МІНРЕГІОНУ! В СРОК! ВІДСКАНУВАТИ ДОКУМЕНТАЦІЮ! ВИТРИМАТИ ВИМОГИ! ПРОСЛІДКУВАТИ АБИ ТЗ СПІВПАДАЛИ З ТЗ ВСТАНОВЛЕНИХ КОМІСІЄЮ!

НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ, ЩО ЗАРАЗ ВІДБУВАЄТЬСЯ:

І. Була розпущена регіональна комісія з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку (Житомирська),що може реалізовувати за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку програми (вона призначалась на 3 роки, прийшов час).

Готується розпорядження Голови – щодо змін складу комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку (надалі – Комісія).(на цьому тижні орієнтовно має бути затвердження нового складу)

ІІ. Після чого буде оголошене 1-ше засідання Комісії у новому складі. На якій буде розглядатись:

  • Оголошення про початок роботи;
  • Затвердження нового складу;
  • Встановлення термінів проведення конкурсу;
  • Встановлення основних напрямків (ТЗ) фінансування.

Після першого засідання на сайті ОДА буде оголошення про терміни проведення конкурсу. (з-по- зазвичай термін 1 місяць (наприклад з 01.11.2018-01.12.2018)

КАТЕГОРІЇ ОЦІНКИ ПРОЕКТУ ТУТ:

Наказ Мінрегіону №80 від 24.04.2018 року. (5 критерій оцінки за якими виставляються бали, після чого підбивається середнє арифметичне і слідує розмежування бюджету).

ІІІ. Знову збивається регіональна Комісія – звітує про кількість, якість поданих проектів у регіоні, і оголошує про оцінювання результатів ( оцінка займає певний час, треба також враховувати ).

СТОСОВНО ПІДРАХУНКУ:

Треба враховувати, що до 2019 року були проекти до прикладу на 3 роки, яким необхідно дофінансування, то вони проходять позаконкурсно! І грубо кажучи йдуть першими по списку.

Мінрегіон формує список по середній бальності + виділеному бюджету на регіон і виносяться результати. – ПІДСУМКИ ПО ФІНАНСУВАННЮ ДФРР.