Ініціатива ЄБРР «Корисні ноу-хау під час кризи», призначена для малого бізнесу в умовах пандемії коронавірусу

Про що?

У рамках своїх зусиль, спрямованих на підтримку десятків тисяч мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП), які постають перед викликами пандемії, ЄБРР створив навчальний та інформаційний онлайн-хаб з питань кризового менеджменту – Академію ноу-хау:

 • Безкоштовні бізнес-поради
 • Інструменти
 • Навчання

Для кого?

Академія призначена спеціально для малих та мікропідприємств, які найбільше потребують практичної допомоги, щоб протистояти викликам коронавірусу в поточний момент, а також аби спланувати свою діяльність на майбутнє.

Для чого?

Онлайн-хаб «Корисні ноу-хау під час кризи», розміщений на платформі Академії ноу-хау, пропонує:

 • інтерактивне навчання,
 • відеоролики галузевих експертів і
 • актуальну для кожної країни інформацію про ресурси для мікро-, малих та середніх підприємств.

Що потрібно?

Відвідайте www.ebrdknowhowacademy.com, з комп’ютера або ноутбука, виберіть мову користувача та завершіть процедуру короткої реєстрації.

Для мобільних пристроїв завантажте спеціальний додаток Go.Learn і, коли з’явиться запит, введіть “www.ebrdknowhowacademy.com” як URL-адресу платформи. Потім завершіть процес реєстрації.

Що ти можеш отримати?

Перший курс Академія Ноу Хау ЄБРР – Корисні ноу-хау під час кризи, це – хаб, де підприємці можуть отримати практичну допомогу, включаючи навчальні матеріали, поради щодо антикризового управління від найкращих фахівців індустрії.

Створений для допомоги  ММСП під час подолання впливу пандемії короновірусу та під час будь-яких інших криз, курс складається з п’яти основних модулів:

 • Антикризове управління: ваші клієнти та постачальники
 • Антикризове управління: Основи фінансового менеджменту
 • Антикризове управління: Фінансування вашого бізнесу
 • Антикризове управління: Ваш персонал: ваша ключова цінність
 • Антикризове управління: Менеджмент та лідерство – виклики

Де знайти детальну інформацію?

EBRD

EBRD Know-How Academy

Щоб отримати допомогу та підтримку, зверніться до наших спеціалістів  за наступною адресою: support-LMS@crownagents.co.uk

Крім цього..

Програма підтримує малий бізнес у 30 економіках світу, у яких працює ЄБРР. Вона повністю безкоштовна і доступна англійською, арабською, російською, українською та турецькою мовами.

До числа організацій, які беруть вагому участь у діяльності програми і надають для неї ресурси, входять провідні компанії у сфері консультування бізнесу – EY та PwC.

Ця ініціатива фінансується Європейським Союзом ( У тому числі через Європейський інвестиційний консультативний центр, Казахстан та Фонд впливу на малий бізнес ЄБРР (Італія, Японія, Корея, Люксембург, Швеція, Швейцарія, Тайбей, Китай та США).